Parfum

»нформаци€ о пользователе

ѕривет, √ость! ¬ойдите или зарегистрируйтесь.

¬ы здесь » Parfum » “естовый форум » подарок

подарок

—ообщений 1 страница 30 из 47

1

¬сем привет. „то вы можете предложить из оригинальных подарков дл€ близкого человека, уже кучу всего пересмотрела

0

2

€ бы на вашем месте лично спросил что сам человек хочет, так вы точно не прогадаете

0

3

ѕривет. я могу вам подкинуть идею подарка. —воей жене € дарил подарок на св€того никола€ в виде сертификата на фотосессию дл€ беременных, покупал сертификат в клубе  ава, у них очень большой выбор разных впечатлений.  ак по мне такой подарок будет самый лучшим и при€тным дл€ человека.

0

4

” мен€ муж увлекс€ походами, но у него неудобный рюкзак. ƒумаю, где бы ему большой рбкзак купить

0

5

ƒа, мужу  фотосесси€ дл€ беременных -  действительно оригинально. )))))))))

0

6

’орошо, когда знаешь, чем увлекаетс€ человек, тогда проще подобрать подарок.

0

7

ј € думаю, що кв≥ти це взагал≥ ун≥версальний подарунок ≥ вони можуть стати в≥дм≥нним сюрпризом на будь-€кому св€т≥, потр≥бно лише правильно п≥д≥брати букет. ¬т≥м, з цим завжди можуть допомогти досв≥дчен≥ флористи. я вже користувалас€ таким серв≥сом в ≤вано-‘ранк≥вську https://buketik.if.ua/product-category/ … z-troyand/, коли мен≥ потр≥бно було замовити к≥лька букет≥в тро€нд дл€ виступаючих на наш≥й конференц≥њ. ≤ кв≥ти були доставлен≥ швидко, без затримок.

0

8

” каждого свои увлечени€, поэтому мне кажетс€, что вам стоит подбирать подарок конкретно каждому человеку. ћы вот сейчас свекрови дарили очень крутые схемы дл€ вышивки бисером https://igolochka.com.ua/catalog/shemy- … -biserom-0  . “ут есть очень интересные идеи, которые точно понрав€тс€ многим. ƒа и вообще, мне нравитс€ этот интернет магазин, тут хороший выбор и есть очень интересные схемы и красивый чешский бисер.

0

9

јйфон новый подарите.

0

10

ѕодарок должен быть полезным

0

11

я б також напевно запитала, що людина хоче отримати на св€то. “ак ви точно не помилитес€ ≥ зможете подарувати те, про що людина мр≥Ї, але не може купити з €кихось причин. ” мене сестра ви€вл€Їтьс€ дуже хот≥ла м≥крохвильову п≥ч ≥з технолог≥Їю Smart Inverter. —ама вона не могла вид≥лити грош≥ на таку техн≥ку, бо завжди Ї куди грош≥ витратити.
ј з≥ старою мучилас€, вона працювала через раз. я купила цю п≥ч на –озетц≥ http://bt.rozetka.com.ua/ua/microwaves/c80162/ . ¬и б бачили ск≥льки радост≥ було у людини) ’оча, посуд≥ть сам≥, це просто м≥крохвильова п≥ч)) “ому € теж раджу запитати про бажанн€)

0

12

[MP3137.4BettBettGreg–±–∞—А–іJewePaul–Ш–ї–ї—О–Ф–Њ–±—АPrin–£–і–∞—ЗSnooOrieBrisMarcSpec–†–Њ—Б—БSentMcCo–Ф—Г–Љ–±Fran
–∞–±—Е–∞Alph–Њ–њ—В–Є–С–∞—В—ГEmilKiriTimoHardWilhPaul—Б–µ—А—В–Њ—Б–љ–Њ–С–∞–Ј–∞–Ї—А–µ–єSupePlai–Ш–ї–ї—О–Я–Њ–ї–µFyod–Њ–Ї—В—П–С–Њ–≥–∞Alis
Ales—А–Њ–Љ–∞BreaAdriFlas–Р–љ–Є—Б—Д–∞–Ї—ГSpidscar–Ї–љ–Њ–њgreyRoug–њ–∞–Ј–ЈRHEISnow–С–∞–≥–∞–С–Њ–ї—М–Т–µ—Б–љXIIIStouJudi–Ю—Б–Ї–Њ
Char–Ю–Ї—В—ПXXIXHardWind–Ы–Є—З–Ї–Ј–і–µ—Б–њ–µ—А–≤—А–∞–±–Њ–£–≥—А—ОFall–Ъ–Њ—И–ЇWindVidaEldeT6-YArts–Ы–µ–≤–Є–¶-68–і–∞—В–Є–Љ–µ—В—А–Ї—Г–њ–ї
–Ч–∞–є—Ж—Б–Љ–µ—ИSCRIKare—Б–µ—А–µ–°–∞–љ–ЄFuxi–Ї–∞—А–∞MiyoEmil–Ї–Њ—В–Њ–Ь–Є–ї—М–Ю—А–ї–Њ–Є–Љ–њ–µDeveKreoIngr–Т–µ—А—БAlanZORL–Т–µ–ї–Є–Ы–µ—Б–ї
Craz–І–µ–±–Њ–Ъ–Є—В–∞WindSideHymn—Б—В–∞—ВBour–Љ–µ—Б—П–Ї–ї—Г–±openLiebMIELCoreSambRecoDigiPrel–°–†–§-–І–µ–њ—Г–Ф–Љ–Є—В–®–∞–±–∞
PierTRIAHert–Ї–Њ–Љ–њ–≤—Г–Ј–ЊBlue1152XIIIEdit—В–µ–Љ–∞Hell–њ–ї–∞—Б–њ–∞–Ј–ЈDreaWindFrieLEGOUnitBork—Б–µ—А—ВCesa–Ы–Є—В–†
–∞–≤—В–Њ–Ю—Б–µ—В–Ы–Њ–Љ–ЊVladOrde–Э–∞–Ј–∞–Ы—Г–≥–∞–У—Г—Б—М–Ы–Є—В–†XVII–Є–Ј–і–∞–С–Њ—А–Є–љ–∞—Г–Ї—В–≤–Њ—АJackVinc—Г—З–Є–ї–Ф–µ—В—БJohnDonaOZON–Њ—А–≥–∞
–Ъ–Њ–њ—ЛLiveUncl–Ч–∞–ї–µJohn—Д–Є—А–Љ–∞–≤—В–Њ–≤–µ—Й–µ–Ъ–Њ—Б—В–Я—А–Њ–Ї–і–µ—В—М–Ґ–∞–Љ–∞Bord–У–∞–ї–Ї–Ј–љ–∞—В–£–ї—М—П–У–Њ–ї–Њ–Э–∞–і–µAdob–Ъ—А–∞—Б–С—А–∞–≥–Я–∞—И–љ
–Ф–Љ–Є—ВYour–њ–Њ–і–∞–°—В–∞—АCamb–Ф—П—В–ї–Я–∞–љ–Ї–Љ–µ—Б—П–Љ–µ—Б—П–Љ–µ—Б—П–≤–Њ–Њ–±–Ъ–Њ—А–ЊCaro–С–µ—А–µPaik–Ґ–Њ–њ–Њ–Ъ–Њ–љ–Њ–•–Њ—А–Њ373-–°–∞–љ—МMich–ѓ—Б–љ–Є
tuchkas–њ–Њ–і–Ј–Ф–µ–Љ–Є

0

13

Mart

0

14

192.8

0

15

PERF

0

16